Mersin hızır Taksi

Susanoğlu Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Akdeniz kıyısında bulunan harika kumsalları olan bir tatil beldesidir. Denizi sevenler için ideal bir yerdir. Mersin’e uzaklığı yaklaşık 70 km dır. Susanoğlu nda haftasonu tatilini geçirmek isteyenler için MERSİN HIZIR TAKSİ olarak biz daima ulaşım hizmetine hazırız. Müşterimizin isteği halinde hızlı ve güvenli bir şekilde ve üstelik uygun bir fiyatla susanoğlu na müşterimizi ulaştırırız.
Tabi susanoğlu sadece haftasonu değil sahip olduğu otel motel ve pansiyon kapasitesi sayesinde hem günübirlik hemde uzun süreli tatiller içinde uygun ve idealdir.
Mersin yaz aylarında oldukça sıcaktır. Bu sıcaklar yüksek nem oranı ile birleşince bunaltıcı bir hal alıyor.böylece insanlar serinleme ihtiyacı hisseder ,doğal yollarla serinlemenin en iyi yolu su ile olur .en iyi serinlemenin ve serinletirken eğlendiren su ise tabiki deniz suyudur.
Mersin’de birçok sahil kumsal var tabiki fakat susanoğlu sahilini tercih edenler için MERSİN HIZIR TAKSİ olarak biz daima ulaşım hizmetine hazırız. Tatil için dinlenmek için buralara gitmeye karar veren müşterilerimizin güvenli rahat ve hızlı bir şekilde ve trafik stresinden uzak bir yolculuk yapmaları için elimizden geleni yapmaya kararlıyız.
Birde Mersin dışından hatta ülke dışından gelen tatilini buralarda geçirmek isteyen tatilciler vardır. MERSİN HIZIR TAKSİ olarak biz bu misafirlerimize ulaşım ve tanıtım konusunda gerektiğinde konaklama konusunda yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
Bizler taksici esnafı olarak işimiz sadece yolcuyu bir yerden alıp biryere bırakmak olmamalı en başta trafik kurallarına uyma konusunda olmak üzere bütün hal ve davranışlarımızla topluma örnek olmalıyız. MERSİN HIZIR TAKSİ olarak biz daima bu konularda özenliyiz ve önemsiyoruz.
Susanoğlu nda tatilini geçirmek isteyenlere ulaşım konusunda MERSİN HIZIR TAKSİ ‘yi tercih etmelerini tavsiye ederiz.bizi tercih edin dememizin tabiki geçerli sebelerı var ,bunları şöyle sıralayabiliriz, prensip olarak biz öncelikle yolcumuzun güvenliğini düşünür onu gideceği yere güvenle ulaştırırız. İkincisi biz yolcumuzun gideceği yere zamanında ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz .üçüncüsü biz ücret konusunda müşterimize gereken kolaylığı gösteriyoruz. Bu yüzden MERSİN HIZIR TAKSİ yi tavsiye ediyoruz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA