AYAŞ MERSİN ARASI TAKSİ

Ayaş, bir mahalledir. Mersin’in Erdemli ilçesine bağlıdır. Bu mahallenin sahil boyunca uzanıyor oluşu herkes tarafından tercih edilme sebebidir. Ayaş – Erdemli arası 18 ve Ayaş – Mersin arası 55 kilometredir. Buraya mersin ayaş taksi servisimizle ulaşabilirsiniz.

Ayaş’ta bulunan M.Ö. 2. Yüzyılda inşa edilmiş olan tarihi tiyatroyu, üzerinde kilise bulunan agorayı, tapınakları, su kemerlerini, anıt mezarları, bazilika ve lahitleri görmeniz mümkün. Ayrıca burada bir de liman hamamı bulunmaktadır. Bütün bu güzellikler sayesinde her yıl sıkça turist ağırlayan Ayaş, Mersin’in gözde tatil beldelerinden biri olmayı başarmıştır.

Ayaş’a kadar gelmişken, Ayaş yakınlarında bulunan Öküzlü, İmirzile ve Çatıören antik kentleri, hamam, tiyatro, duvar ve kaya kabartmalarını da görmelisiniz.

mersin-ayas-taksi

Ayaş Taksi

Ayaş Taksi ile mesafelerin uzaklığı hiç dert değil. Kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlayan şoförlerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Size tatiliniz boyunca refakat ederler. Güvenli bir yolculuğun ve güler yüzlü hizmetin tadını çıkarmanızı sağlarlar.

Yıllardır hem yerli halkın hem de gelen turistlerin güvenle gidecekleri yerlere ulaşmasını sağlayan Ayaş Taksiye bir telefonla ulaşabilirsiniz. Durağımızdan sizin için kısa sürede bir araç temin edilir.

Taksi

Taksiler ülkemizde yıllardır kullanılan bir ulaşım şeklidir. İnsanlar artık bir yere gidecekleri zaman hemen ulaşabilecekleri bir taksi durakları olduğunu biliyorlar.

Mersin Taksi

Kulaktan kulağa yayılan güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde gün geçtikçe daha çok tercih edilmekteyiz. Sunduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı taksi ulaşım hizmeti ile sizler de gitmek istediğiniz yere güvenle varmak isterseniz bize ulaşın.

Mersin taksi, ticari taksi ulaşım sektöründe, müşteri memnuniyetini her şeyden daha önemli görmüştür. Mersin taksi daha çok para kazanmak yerine, daha çok insanın takdirini, daha çok insanın güvenini, daha çok insanın sevgisini ve daha çok insan tarafından tercih edilmeyi kendine hedef seçmiştir.

Ayaş’tan Havaalanına Taksi

Mersin taksi Ayaş ta tatilini geçirmekte olan değerli müşterilerine Adana havaalanına gidiş gelişlerinde uygun tarifeli taksi ulaşım hizmeti vermektedir. Bunun için değerli müşterilerimizin bizi makul bir süre önceden arayıp bilgilendirmeleri, herhangi bir aksama ve gecikme yaşanmaması için önemlidir.

2 Responses

  1. Hakan dedi ki:

    Merhaba Mersn Hizir taksi. Gece saat 02 de size vereceğim konumdan beni alabilirmisiniz. Ayaş ‘a gideceğim.

    • admin dedi ki:

      Merhabalar efendim Mersin hızır Taksi müşterisinin talebi doğrultusunda,günün her saati şehir içi veya şehir dışına taksi hizmeti vermektedir. Bizi arayıp rezervasyon yapabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA