GÖÇMEN’E TAKSİ HİZMETİ

Mersin ilimiz Türkiye genelinde en hızlı büyüyen ve gelişen metropol haline gelen, konum olarak en şanslı bir şehirdir. Yakın zamana kadar önemli bir ulaşım sorunu olmayan mersin, hızlı gelişmesi ve büyümesi sonucunda beraberinde ulaşım problemleri de ortaya çıktı. Özellikle resmi kurumların şehir merkezinden taşınıp şehrin daha müsait fakat merkeze uzak noktalara kurulmasıyla beraber ulaşım sorunu daha çok arttı.

Göçmen semtimiz de şehir merkezinde olduğundan ulaşım problemlerinden etkilenmektedir. Değerli göçmen sakinleri nin ulaşım ihtiyacını karşılayacak çeşitli  seçenekler mevcuttur.
Bunları şöyle sıralayabiliriz. Özel halk otobüsleri, belediye otobüsleri ve dolmuşlardır. Bu ulaşım vasıtaları genel anlamda ulaşım ihtiyacını karşılayabilir fakat yeterli değildir.
Özel durumlarda veya acil durumlarda taksi ihtiyacı zaruri olmaktadır.  Göçmen de göçmen sakinleri için güvenli, güleryüzlü, dakik ve uygun taksi hizmeti veren Mersin göçmen Taksi öne çıkmaktadır.
Güvenilir, kaliteli ve dakikliği ile takdir ve tercih edilen mersin hızır taksi yi değerli göçmen sakinleri için kesinlikle tavsiye ederiz. Otogara gidecek olan müşterilerin genelde valizleri veya eşyaları çok olur bunun için büyük bagajlı araba mevcut. Yine 6-7 kişi olup da tek araba ile gitmek isteyen müşteriler için de 7 kişilik araba mevcuttur.
Mersin Taksi daima daha iyi hizmet verebilmek için çalışacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

You may also like...

2 Responses

  1. Fulya dedi ki:

    Sizi takdir ettim , gece yarısı tam saatinde verdiğim konumda hazır bulundunuz. Ve ben gideceğim yere zamanında ulaştım. Teşekkürler mersin hızır taksi.

    • admin dedi ki:

      Mersin hızır Taksi müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Hizmetimizden memnun kaldıysanız, bu bizi de memnun eder .teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA