Hakkımızda

Taksicilik sektörünün yoğun olduğu büyük şehirlerden biri olan ilimiz Mersin’de taksici olarak işe ilk adım attığımız günden beri müşterilerimizin huzurlu ve güvenli bir şekilde diledikleri yere ulaşmaları için büyük çaba sarf ediyoruz.

En iyi taksi hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunmak önceliğimizdir. Müşterilerimizi yolculuk esnasında yormayacak en ideal konforlu ve modelli araçlarımızla Mersin’in dilediğiniz yerinden bizi arayarak Taksi Çağırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yıllardır sektörün içinde olmamız nedeniyle, en kestirme yoldan en hızlı ve güvenli bir şekilde sizi zamanında gideceğiniz yere götürmekteyiz. Son derece geniş bagaj hacmine sahip taksilerimiz klimalıdır. Mersin’in kavurucu sıcaklarında serin bir şekilde Mersin taksi hizmeti alabilirsiniz.

En uygun tarifelerle hem kaliteden hem de fiyattan yana haklı tercihiniz olmaya adayız. Temel prensibimiz, güvenilir bir şekilde güler yüzlü ve dürüst bir taksicilik hizmeti sunmaktır. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

TIKLA ARA