Mersin Adana Hava Alanı Taksi Ücreti

Mersin’den Adana hava alanına taksi ücreti ne kadar? tabi ki bu sorunun cevabı gideceğimiz zaman göre değişiklik göstermektedir. Gündüz tarifesi ile gece tarifesi farklılık gösterse de Mersin’den Adana hava alanına taksi ücretini en ekonomik şekilde Hızır taksi olarak bizler sunuyoruz. Elbette Mersin’in neresinden gideceğimiz de fiyata etki etse de sizi en ekonomik şekilde ulaştıracağımızdan şüpheniz olmasın. Ekonomik hizmetin yanı sıra, Mersin’den Adana hava alanına zamanında ulaşmakta büyük önem arz etmektedir. Uçuştan belli bir süre önce hava alanında bulunmanız gerektiğinden tam vaktinde orada olacak şekilde, aynı zamanda kuralları da ihlal etmeden, Adana hava limanına sizleri uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Mersin’den Adana hava limanına 7 kişilik geniş bagaj kapasiteli son model konforlu araçlarımızla sanki seyahat etmemiş gibi rahat bir şekilde varmış olacaksınız. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurmayı unutmayınız. Günün koşullarına uygun makul bir ücret ile hava alanına gitmek için bizi arayın lütfen.

You may also like...

7 Responses

 1. Nurşen Yalçın dedi ki:

  Almanya uçağım için Mersin’den Adana hava alanına yetişmem gerekiyordu. Zamanla yarıştık diyebilirim. Teşekkür ediyorum imdadıma ismi gibi yani hızır gibi yetişti taksici abimiz. Sürekli müşterinizim artık. hayırlı işler.

  • admin dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Müşterimizi memnun ettiysek ne mutlu bize. MERSİN HIZIR TAKSİ yi tercih etmeye devam edin.
   Mersin hızır Taksi güvenli ulaşımın adresidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Deniz yılmaz dedi ki:

  Randevularınıza yetişmek için tercih edebileceğiniz en iyi hızlı ve güvenilir taksici veysel abimiz

 3. Muhacir dedi ki:

  Her an hazır,saygılı,kaliteli hizmetin adresi…HIZIR TAKSİ. Edep timsali VEYSEL ABİ direksiyonda…👏👏👏

  • admin dedi ki:

   MERSİN HIZIR TAKSİ olarak müşterimizin iltifatına mazhar olmak bizim için gurur verici teşekkür ederiz.

 4. HaqUgruna dedi ki:

  Allah razı olsun Mükemmel sürüş ve mükemmel konfor . Çok teşekkür ederim

  • admin dedi ki:

   Müşterimizin memnuniyeti önceligimizdir.her zaman daha iyi hizmet için çalışacağız.
   ” MERSİN HIZIR TAKSİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA