Mersin Adana Havaalanı arası Taksi hizmeti

Adana Havaalanından Mersin’e gitmek için seçebileceğiniz en güvenilir, konforlu ve uygun fiyatlı seçenek Mersin  Hızır Taksi olacaktır. Uçağa binmeden önce taksi durağımızı arayıp uçağınızın kaçta havaalanına ineceğini belirtirseniz, siz geldiğiniz de konforlu taksimiz ve güler yüzlü taksi şoförümüz sizi karşılayacaktır. Böylece havaalanına indiğinizde araç bekleme derdiniz olmayacaktır. Mersin Taksi şoförlerimiz gitmek istediğiniz yere rahat ve uygun fiyata ulaşmanızı sağlayacaktır.

Adana Havaalanı – Mersin Arası Taksi Hizmeti

Uçak seyahatlerinizi Adana Havaalanından yapıyorsanız, Mersin’den Adana Havaalanına, Adana Havaalanından da Mersin’e uygun fiyata gidebilirsiniz. Mersin turizm alanında çok gelişmiş bir şehirdir. Bu nedenle sıklıkla turist vatandaşı ağırlamaktadır. Buraya gelen turistlerin de güvenle Mersin’den Adana Havaalanına veya Adana Havaalanından Mersin’e ulaştırılması da Mersin Hızır Taksi tarafından gerçekleştirilir. Özellikle yaz aylarında sahipliği yapmaktadır.

    Gelen turistler genellikle toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine taksi çağırmayı tercih ederler. Sadece yabancı turistler değil yerli turistler de taksi ile yolculuk etmeyi tercih ederler. Bunun sebeplerinden biri de ülkemizin her yerinde toplu taşıma araçları kullanılmasına rağmen ufak tefek farklı kuralları olmasıdır. Mesela bazı şehirlerimizde toplu taşıma araçlarına kartla ödeme yapılırken bazı şehirlerimizde hem kart hem para ile bazılarında ise sadece para ile ödeme yapılıyor. Hem bu sebepten hem elinizde valizleriniz varsa toplu taşıma araçlarında zorlanabileceğinizden hem de yabancısı olduğunuz bir şehirde gitmek istediğiniz yeri tam olarak bilemeyeceğinizden dolayı işinin ehli olan taksicilerimizden yardım almak en akıllıca seçenek olacaktır.

Geniş Bagajlı Taksi Hizmeti

ihtiyaca göre geniş bagaj
ihtiyaca göre 7 koltuk

   

    Bazı havaalanı taksilerinin ücretleri normal tarifeden fazla olabilmektedir. Ancak Mersin  Hızır Taksi ile uygun fiyata yolculuk edebilirsiniz. Bunun için durağımızı arayıp ne zaman, nereye gelmemizi istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Eğer yanınızda valizleriniz varsa durağımızı aradığınızda geniş araç istediğinizi belirtirseniz sizin için geniş araçta gönderebiliriz. Mersin  Hızır Taksi her durumda hizmetinizde. Mersin Hızır Taksi şoförleri oldukça deneyimli, dürüst, güvenilir ve dakiktirler. Günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu şey güvendir. Turistler için ise güvenirlik ve huzur olmazsa olmaz dır. Bunun bilincinde olan Mersin Hızır Taksi şoförleri müşterilerinin güvenli ve huzurlu seyahat etmeleri için ellerinden geleni yapıyorlar .

You may also like...

2 Responses

  1. Fırat dedi ki:

    Konforlu ve uygun fiyata daha iyi bir seçenek bulamazdık.Hızır taksiden çok memnun kaldık.

    • admin dedi ki:

      Mersin Hızır Taksi siz değerli müşterilerimize daima daha iyi hizmet verebilmek için çalışacaktır. Bizim için müşteri memnuniyeti esastır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA