Mersin Ayaş Taksi Ücreti

Taksiler genellikle pahalı oldukları düşünüldüğünden sık kullanılmayan ulaşım aracı olarak hafızalarımızda yer etmiştir. Günümüzde taksicilik hizmetinin fazla olması, korsanların da çoğalması nedeniyle taksi sektöründe rekabeti artırmış ve bu rekabetse hem kaliteyi hem de fiyatı etkilemiştir. Yani, eskiye nazaran çok daha az ücretlerle daha konforlu bir şekilde güvenli olarak ulaşabilmektesiniz. Mersin merkezden Ayaş’a kadar çok yakar, mesafe uzak çok öderiz diye düşünmeyin. 4 kişisiniz ve dolmuş kullanarak dur kalk yaparak gideceğiniz yere çok az daha fark ödeyerek daha rahat bir şekilde ulaşmak istemez misiniz?

Mersin Ayaş taksi ücreti olarak tabi ki mesafenin önemi var lakin bizi sürekli tercih eden müşterilerimiz için özel olarak indirimler de uygulamaktayız. Yalnızca bizi aramanız yeterli olacaktır. Mersin Ayaş taksi ücreti konusunda şüpheniz olmasın. Sizi daha keyifli ve rahat bir şekilde gideceğiniz yere ulaştıracağız. Bizi arayarak ya da watsapp üzerinden görüşme sağlayarak en güvenilir ve uygun taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Değerli müşterimiz ücret tarifeleri zamanla değişebilmektedir. Bu yüzden ücretlendirme güncel tarife üzerinden yapılır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.mersin-taksi-varsa-sorun-yok

You may also like...

4 Responses

  1. mehmet dedi ki:

    Mersin forumdan ayas erdemli fiyat lütfen..

  2. Orhan dedi ki:

    Mersinden Tömük girişindeki Gondol fiyat ücreti ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA