MERSİN BATIKENT TAKSİ 7/24

Akdeniz Bölgesinin en kalabalık üç, Türkiye’nin de onuncu kenti olan ve Büyükşehir statüsündeki Mersin taksi gibi ulaşım yolları bakımından oldukça çok opsiyona sahiptir. Mersin gibi büyük ve trafiğin kalabalık olan şehirde insanlar ulaşımını çeşitli yollarla sağlamaktadır. Bu yollar arasında toplu taşıma, özel araçlar veya ticari taksiler vardır.

Kendi özel aracınızın olmaması veya aracınızın kullanım dışı olduğu durumlarda,uaşım için elinizde iki seçenek kalıyor. Mersin gibi kalabalık bir şehirde toplu taşıma araçları tahmin edilir ki kalabalık olmaktadır. Bu kalabalıkla yolculuk yapmaktan çekinen veya ulaşım için daha hızlı bir opsiyon arayan insanlar için akla gelen tek yöntem taksi oluyor.

mersin batıkent taksi, mersin batıkent mahallesi taksi

Dış boya rengi sarı olan ticari taksiler toplu ulaşım araçları değildir fakat herkese hizmet sağlamaktadır. Bu ulaşım hizmetini veren araçlar üzerinde Taksi yazan bir levha ile yolculuk yapmaktadır. Serbest meslek kategorisinde iş yapan taksici kullanmaktadır. Toplu taşıma araçlarında yolculuk yapmak istemeyen veya kısıtlı zamana sahip insanlar tarafından tercih edilir.

Batıkent’den Ulaşım

Son günlerde, ulaşım hizmetleri çeşitliliği ve ulaşım kurumları arasındaki gitgide artan yarış ile beraber Batıkent taksi gibi birçok konumundaki hizmet anlayışı da değişti. Değişikliğin ilke etki ettiği konu ise araçlar oldu. Taksilerimizin hepsi belirli bir kalitenin üzerinde modellerden oluşmaktadır. Gideceğiniz yere ulaşım süresini hissettirmeyecek kadar konforlu ve özellikli araçlardır. Havalimanına gidecek veya oradan gelen kişilerin genellikle fazla bavulları olmaktadır.Bu gibi durumlarda bu bagajlarla beraber yolculuk edebilecek ve yeterli bagaj hacmine sahip aracı olan taksi firmalarına ihtiyaç vardır.

Sizin bu sorunlarla uğraşmamanız için Mersin Batıkent Taksi olarak her daim bir telefon uzağınızdayız. Müşterilerimizin ve kendi güvenliğimiz için her zaman arabalarımız bakımlı ve noksansız haldedir. Ayrıca araç sürücüsünün sıcak kanlı, saygılı ve nazık olması ise biz Hızır Taksi’nin prensipleri arasında yer almaktadır.Yolu uzatmak,dolandırmak ve kötü yollardan gitmek gibi yol konforuna ve prensiplerimize zarar veren davranışlar içerisinde bulunmayacağımızın garantisini vermekteyiz. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz durağımız ve karşılanacağınız sıcaklıkta yolculuk imkanı için Hızır Taksi olarak hizmetinizdeyiz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA