MERSİN DEN HAVAALANINA TAKSİ

 Artık karayolu ulaşımı kadar hava yolu ulaşımı da tercih edilmektedir. Önceleri Türkiye de hem havaalanı sayısının az oluşu, hemde uçak bileti fiyatlarının çok pahalı olması sebebi ile insanlar yurt içi seyahatlerinde genelde kara yolu ile ulaşımı tercih ederlerdi. Son zamanlarda ise hemen hemen her ilde havaalanı mevcut. Üstelik uçak bileti fiyatları da oldukça uygun .

Bu nedenle artık yurt dışı seyahatlerde olduğu kadar yurt içi seyahatlerde de havayolu tercih ediliyor.Bu nedenle havaalanlarına gitmek için sıklıkla taksiler tercih edilmektedir. Mersinde havaalanı olmadığı için Adana havaalanı tercih edilmektedir.

mersin adana havaalanına taksi

Adana havaalanına taksi

Adana Havaalanına ulaşmak için en iyi tercih Mersin Taksi. Şoförlerinin güler yüzlü, güvenilir insanlar oluşu ve araçlarının konforlu oluşu tercih etmeniz için yeterli sebeplerdendir. Haftanın her günü ve her saati ulaşabileceğiniz taksilerimiz sizi istediğiniz yerden alıp havaalanına güvenli bir şekilde ulaştırır. Eğer uçağınıza gecikmek gibi bir endişeniz varsa daha önceden Mersinden Adana Havaalanına Taksi durağımızı arayıp randevu günü ve saatini belirtebilirsiniz. Bu sayede durağımızda sizin için bir araç bulundururuz ve belirttiğiniz saatte gelip sizi zamanında uçağınıza yetiştiririz.

Havaalanından Mersin’e taksi

Havaalanından Mersin’e gelmek için yine bir telefonunuz yeterli. Uçağa binmeden önce durağımızı arayıp uçağınızın saat kaçta Adana havaalanına ineceğini belirtirseniz siz daha uçaktan inmeden biz havaalanına gelmiş oluruz. Böylece orada beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca yanınızda bavul gibi büyük araç gerektiren eşyalarınız varsa bunu da belirtiniz. Bu sayede size daha geniş bir araç göndeririz. Size de konforlu yolculuğun tadını çıkarmak kalır.

Mersin den Adana ya taksi

Mersin taksi olarak şehirlerarası yolculukta da hizmetinizdeyiz. Klimalı, temiz ve ferah taksilerimiz sayesinde Mersinden Adana’ya gitmek artık daha konforlu. Güler yüzlü şoförlerimiz mersin adana arası taksi ile 7/24 sizi istediğinizi yere güvenle ulaştırabilmek için hizmetinizde.

DÜRÜST TAKSİCİLİK

Mersin taksi müşterisinin memnuniyetini  düşünen ve müşterisinin güvenini kazanmayı hedefleyen dürüst ve ilkeli şoförleri ile taksi ulaşım hizmeti vermektedir. Günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu şey güvendir. Müşterisinin güvenini ve sevgisini kazanmış olan Mersin taksi hep daha iyi hizmet için çalışacaktır.

You may also like...

2 Responses

  1. Selim dedi ki:

    Teşekkürler Mersin hızır taksi sizinle silfke ‘ye seyahat gayet rahat geçti. Oldukça memnun kaldım. Dönüşte yine sizi tercih edicem. Herkese de tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA