MERSİN DEN SİLİFKE YE TAKSİ

Mersin Silifke de gezip görülecek o kadar çok yer var ki.. Bunları başlıca sıralamak gerekirse; Silifke Müzesi, Silifke Kalesi, Taşköprü, Roma Tapınağı, Tekirambarı Su Sarnıcı, Mozaikli Alan, Alaaddin Camisi, Reşadiye Camisi, Tevekkül Sultan Türbesi, Karadedeli Tarihi Kalıntıları, Karakabaklı, Işıkkale, Sinekkale, Korkusuz Kral Anıt Mezarlığı, Tekkadın, Narlıkuyu, Cennet Çöküğü bunlardan sadece bazılarıdır.

mersin silifke taksi

Silifke ye taksi

Bu kadar güzel mekanlar varken gezmemek olmaz. Gezerken de ihtiyaç duyacağınız taksi hizmetini sizler için sunuyoruz. Mersin Silifke arası taksi hizmetimizde de yine uygun fiyatlı tarifemiz geçerlidir.  Siz isteyin biz sizi Mersinin her köşesine götürelim. Dilerseniz Mersin içi, dilerseniz şehirler arası, dilerseniz de sadece tarihi mekanları bizimle gezebilirsiniz. Durağımızda 7/24 hizmet veren şoförlerimiz olduğu için gece de gezmeniz mümkün. Saat kaç olursa olsun bize ulaşabilir ve gitmek istediğiniz yere güvenle ulaşabilirsiniz.

Mersin Silifke taksi

Mersinden Silifke’ye ulaşmak çok kolay. Yerli yabancı pek çok turist tarafından sıklıkla tercih edilen taksilerimiz, sizi Mersin’den Silifke’ye ulaştırmak için de hizmetinizde. Bu kadar tercih ediliyor oluşumuzun elbette pek çok sebebi var. Bunlardan en önemlisi şoförlerimizin güvenilir ve güler yüzlü oluşu. Ayrıca araçlarımızın konforlu, temiz ve ferah oluşu da bir diğer sebep.

Silifke Mersin taksi 

Silifke’den Mersine gitmek için de durağımızı tercih edebilirsiniz. Sizlere konforlu yolculuk yaşatabilmek için bütün şoförlerimiz ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Mersin’e dönmek istersiniz veya Silifke’den direk Adana havaalanına geçmek istersiniz her iki durumda da Mersin taksi durağını arayın. İster gece olsun, ister gündüz olsun makul bir süre önceden arayıp belirttiğiniz saatte ve verdiğiniz konumda Mersin taksi sizi alır ve gitmek istediğiniz yere zamanında güvenle ulaştırır.

Mersin Taksi uygun tarife

Mersin taksi özellikle şehir dışına yapılan seyahatlerde veya buna benzer uzun mesafe taksi hizmetlerde önemli oranlarda indirim uygulamaktadır. Ayrıca  öğrenci kardeşlerimiz otogara veya istasyona gitmek istediklerinde indirim isteklerini geri çevirmiyoruz. Mersin Silifke Taksi daima müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Mersin taksi yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA