MERSİN EĞRİÇAM TAKSİ İLETİŞİM

Mersin Eğriçam Taksi Kurumu olarak, müşterilerimiz bulundukları ve çağrı gönderdikleri bölgelerden taksi talep edebilirler. Daha sonra taksi talebinde bulunan müşterilerimizin belirttikleri bölgelere durakta bulunan ilk müsait araç yönlendirilir. Durağımızda önemli günlerde dahil olmak üzere müsait araç sayısı oldukça yeterlidir. Daha sonra da durakta bulunan araca müşterinin gönderdiği ve alınacak olan adres iletilir ve taksi de en hızlı imkanı ile o bölgeye gider.

mersin eğriçam taksi

Aynı zamanda Eğriçam Taksi Mersin olmak üzere, taksi rezervasyon hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde , durağımızı aradığınız takdirde özel kriter araç (büyük bagaj-küçük-klimalı vs.) seçenekleri ile tercih etme fırsatı vardır. Talebin araç gelmeden birkaç saat içerisinde bildirilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda aracın plakası da müşterimize iletilir ki herhangi bir karışıklık ve güvenlik sorunu ve kaygısı yaşanmaması için en hassas ve ince şekilde düşünülür.

Mersin Eğriçam Taksi nin hizmetleri bu kadarla da sınırlı kalmamaktadır. Ek olarak, müşterilerinin telefon şarj cihazı hizmeti de sunmaktadır. Her taksinin bünyesinde bulundurdukları telefon şarj cihazlarını müşterilere sunarlar. Aynı zamanda şoförlerimiz rehber görevini de yerine getirirler çünkü hepsi profesyonel ve defalarca aynı yoldan ve konumlardan geçmiş tecrübeli kimseler olduklarından dolayı şehri veya ilçe, mahalleyi bilmeyenler açısından iyi ve donanımlı bir rehber görevini görürler.

Tüm çalışanlarımız oldukça profesyonel ve tecrübelidir. Mersin Eğriçam Taksi nin çalışma saatleri kısıtlı değildir. Mesai erken başlar. Gün boyu devam eder. Gece ise müşterinin taksi talep etmesi durumunda ,hangi saatte olursa olsun müşterinin talebine cevap verilir. Mersin Eğriçam Taksi gündüz olduğu gibi, gece de, müşteri nin kısa yada uzun mesafe gitmesine bakmaz ,müşteriyi gideceği yere güvenle ulaştırır.

Eğriçam taksi ile seyahat bir ayrıcalıktır. Mersin içinde istenilen her yere taksi hizmeti verdiği gibi, merkeze uzak olan mesire alanlarına, köylere ve mahallelere de taksi hizmetini yapmaktadır. Şehir dışına taksi ile güvenli bir yolculuk yapmak istediğinizde, Eğriçam taksi sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Deneyimli şoförleri ile Eğriçam taksi, sizi dilediğiniz yere güvenle ve en kısa yoldan ulaştırır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA