MERSİN HIZIR TAKSİ hizmetinizde

“Mersin hızır Taksi ” güvenli, hızlı, dürüst ve ilkeli ulaşım hizmeti ile siz değerli Mersin halkının hizmetindedir.
Ulaşım hizmetini 7/24 olarak veriyoruz. Mersin hızır Taksi olarak biz kesinlikle müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini hedeflemekteyiz. Mersin hızır Taksi “YENİŞEHİR ” merkezli hizmet vermektedir fakat güvenli ve kaliteli hizmet almak isteyen ve Mersin ‘in neresinde olursa olsun bizi tercih eden değerli müşterilerimize ulaşım hizmeti vermek istiyoruz. Bunun için değerli müşterilerimizin bizi araması, “alo taksi lazım “demesi ve bize “zamanını ve adresini “belirtmesi yeterli olacaktır.

         GECE ULAŞIM HİZMETİ 
 

Taksi hizmeti veren arkadaşlar genelde akşam saat 10-11 gibi mesaiyi bitirip istirahate çekilirler. Taksi duraklarında genelde nöbetçi araba kalır fakat “Taksi” ihtiyacı olan herkes taksi durağına yakın olmayabiliyor.


Mersin hızır Taksi için ulaşılamama sorunu yoktur, mersin hızır taksi size bir telefon kadar yakındır. Ani gelişen ihtiyaçlar için elimizden geldiğince hızlı bir şekilde üstelik uygun ve güvenli bir hizmet veriyoruz.
Taksi ihtiyacı çok ani gelişmiyorsa mersin hızır taksi olarak size güvenli ve hızlı bir ulaşım hizmeti verebilmemiz için lütfen önceden “zamanı ve adresi ” bildirerek rezervasyon yaptırın. Böylece mersin hızır taksi olarak biz sizlerin ulaşım hizmetindeki memnuniyetini artırmış oluruz diye düşünüyoruz.


Mersin hızır Taksi olarak bizim temel ilkemiz dürüstlük tür siz değerli müşterilerimizi gideceğiniz yere güvenle ulaştırırken hiç şüpheniz olmasın kesinlikle bildiğimiz en güvenli ve kısa yoldan götürüyoruz, bu konuda bizim eksiğimiz olursa lütfen bize uyarıda bulunun veyardimcı olun.


“Mersin hızır Taksi” kesinlikle öğrenci ye fiyat konusunda yardımcı olur ve kolaylıklar sağlar.Çünkü öğrencilerimiz bizim ülkemizin geleceğidir. Öğrenci arkadaşlarımızın Anadolu ‘nun nerelerinden hangi zorluklarla buralara kadar gelip yine burada da ne zorluklarla

eğitimlerini sürdürdüklerini az çok biliyoruz. Mersin hızır Taksi olarak biz bu güne kadar öğrenci kardeşlerimizden hep olumlu yönde tepkiler aldık. Bu günden sonra da öğrenci kardeşlerimizin yanında olmaya ve onlara uygun fiyat ve güvenli, kaliteli ulaşım hizmeti vermeye devam edeceğiz. “Mersin hızır Taksi “yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Memnuniyetinizi ve tavsiyenizi dostlarınıza yapınız

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA