Mersin Hızır Taksi Her an Hizmetinizde

Günlük hayatımızda o kadar çok şey yaşarız ki, bazen hayata yetişebilmemiz için daha hızlı hareket etmemiz gerekir. Bu hıza ve tempoya yetişmeye çalışırken en büyük yardımcımız taksiler oluyor. Gece gündüz demeden çağırdığınız her an gelen taksilerimizle bütün işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Mersin Hızır Taksi Her An Hizmetinizde

    Bazen okula yetişmeye çalışan öğrenci kardeşlerimizi, bazen işe yetişmeye çalışan insanları, bazen küçük çocuğu olan aileleri, bazen yaşlı amcaları, teyzeleri ağırlıyoruz taksilerimizde. Yağmurlu, karlı, soğuk, rüzgarlı veya çok sıcak havalarda toplu taşıma araçlarının gelmesini beklemek istemeyen vatandaşlarımızın tercihi de Hızır Taksi oluyor.

    Seyir halindeyken aracı bozulan veya ufak bir kaza yapanlarda araçlarını bırakmak zorunda kaldıkları için Hızır Taksiyi arayıp araç isteyebiliyorlar. Bu sayede herkes gitmek istediği yere sıkıntısız, konforlu, emniyetli taksilerimiz ve güler yüzlü taksi şoförlerimiz sayesinde geç kalmadan varabiliyorlar.

    Hızır Taksi’nin güler yüzlü çalışanları ve konforlu araçları yaz – kış demeden sizi gitmek istediğiniz yerlere ulaştırmak için tam gaz çalışmaktadırlar. Gece geç saatlerde bile istediğiniz yere yolculuk etmeniz çok kolay. Mersin’in bilindik taksi duraklarından olan Hızır Taksi müşterilerine verdiği güven sayesinde de gece – gündüz sıklıkla tercih edilmektedir. Hızır Taksinin gece tarifesi, gündüz tarifesi ile aynıdır. Yani siz gündüz kilometre başına ne kadar ücret ödüyorsanız, gece de o kadar ödersiniz. Buda Hızır Taksinin tercih edilme sebeplerinden biridir.

 

    Genellikle yaz aylarında Mersinin muhteşem sahillerinin, yerli – yabancı pek çok turist ile dolup taşması sebebiyle taksiler daha fazla rağbet görmektedir. Bu da taksiler arasında rekabet ortamı oluşturmaktadır. Bu tür durumlarda Hızır Taksinin konforlu araçları ve müşteriye güven veren güler yüzlü çalışanları sayesinde müşterilerin ilk tercih ettiği taksi durağı olmaktayız. Bütün bu güzel özellikle Hızır Taksiyi, diğer taksiler arasında bir adım daha öne çıkarmaktadır.

You may also like...

2 Responses

  1. Emrullah dedi ki:

    Cuma günü 21.00 da işten çıkıp, gece saat 24.00 da gülnarda bulunmam gerekiyor. Gülnara istediğim saatte, istediğim adrese götürebilir misiniz?

  2. admin dedi ki:

    Müşterimizi tam zamanında gitmek istediği yere güvenle ulaştırmak bizim işimiz. Müşterimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA