MERSİN OTOGARA TAKSİ

Siz değerli müşterilerimiz için “Mersin hızır Taksi” Mersin otogarına gidiş ve geliş  için taksi hizmetini gece gündüz demeden 7/24 olarak vermektedir. İşiniz gereği şehir dışına mı çıkacaksınız Mersin hızır taksi yi arayın sizi evinizin kapısından  alsın zamanında ve gecikmeden otogara ulaştırsın.
Şehir dışına toplu taşıma aracı olan şehirlerarası otobüs ile gitmek istemiyorsanız daha rahat ve konforlu bir seyahat isterseniz mersin hızır taksi sizin için ideal bir seçenektir.

Yapmanız gereken sadece 05334671535 numaralı telefondan bize ulaşıp randevu almak olacaktır. Kentimiz artık çok iyi bir üniversiteye sahiptir. Diğer illerden üniversite eğitimi için gelen öğrenci kardeşlerimiz için otogar dan öğrenci yurtlarına ve üniversiteye ulaşım hizmeti için “mersin hızır taksi” uygun taksi ücreti ve güleryüzlü hizmet veren şoförleri ile tercih edilen bir mersin taksi durağı olarak öne çıkmaktadır.

GECE TAKSİ  HİZMETİ

“mersin hızır taksi” otogara ,istasyona veya mersin dışına kısacası müşterimizin istediği her yere gündüz olduğu gibi gece de taksi ulaşım hizmeti vermektedir.
Gece taksimetre tarifesi veya ücret gündüzden farklı değildir. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına önceden randevu alınmasıdır. Taksi hizmeti almak istediğiniz konum ve saati bize bildirdiğiniz takdirde sizi belirlediğiniz saatte belirlediğiniz yerden alır gitmek istediğiniz yere zamanında güvenle ulaştırırız.

Randevu almanın önemini anlatmak adına örnek vermek gerekirse şöyle bir örnek verebiliriz. Mühim bir iş için vaktinde orda olmak üzere şehir dışına yada yurt dışına gideceksiniz , uçağınız gecenin bir vakti kalkıyor. Siz günler öncesinden veya saatler öncesinden Mersin hızır Taksi yi arıyor ve diyorsunuz ki  ben mersin otogarına taksi ile gitmek istiyorum. Beni bu adresten şu gün ve şu saatte almanızı istiyorum . Ve biz bunu not ediyoruz. Randevuyu aldıktan sonra artık içiniz rahat olabilir.

Çünkü Mersin hızır Taksi sizin belirttiğiniz adreste istediğiniz gün ve saatte hazır bulunacaktır. Ve sizi tam vaktinde gideceğiniz yere güvenle ulaştıracaktır. Mersin hızır Taksi öncelikle müşterisinin memnuniyetini hedeflemektedir. Bunu sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Bu bilinçle çalışan ve hizmet veren mersin hızır taksi yi tercih etmenizi öneririz. Mersin hızır Taksi olarak siz değerli müşterilerimize bereketli bol kazançlı hayırlı işler diliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

You may also like...

TIKLA ARA