Mersin de her yere Taksi hizmeti

Mersin Taksi olarak öğrenim hayatını Mersin’de geçirmek için şehir dışından gelen öğrenci kardeşlerimizin her zaman hizmetindeyiz. Daha şehrimize gelmeden durağımızı aradıkları takdirde istedikleri saatte onları otogarda karşılarız. Gitmek istedikleri yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmalarını sağlarız. Yurtlarından veya evlerinden alıp üniversiteye, otogara, çarşıya veya gezip görmek istedikleri turistik yerlere götürebiliriz.

Üniversite, Çiftlikköy, Kyk, Otogar ve İstasyona Taksi Hizmeti

Kyk yurtlarından da şehrin her yerine taksi hizmetimiz bulunmaktadır. Bu yurtlarda kalan öğrenci kardeşlerimizin bir telefonu ile kısa sürede oraya ulaşırız. Gitmek istedikleri yere konforlu araçlarımız ve güvenilir, güler yüzlü şoförlerimizle güven içinde ulaştırırız.

Durağımız otagara ve istasyona da taksi hizmeti vermektedir. Eğer otagara veya istasyona gideceğiniz gün ve saat belli ise bizi belli bir saat ya da gün önce arayıp durağımızdan randevu alabilirsiniz. Bu sayede aracınızı kaçırma ihtimaliniz kalmamış olur. Zaman zaman durağımızda aşırı yoğunluk olabilmektedir. Aracınızın kalkma saatine yakın bir süre zarfında aradığınız takdirde durağımızda bazen duraktaki araçlarımızın hepsi dolu olabilmektedir. Önceden alacağınız randevu sayesin de bunun da önüne geçebilmekteyiz. Çünkü sizin taksiyi istediğiniz saate yakın bir aracımız sizin için özellikle bekletilmektedir.

7/24 Kesintisiz Taksi Hizmeti

Çiftlikköy Mersin şehir merkezinin kuzeyinde kalan bir yerleşim yeridir. Mezitliye ve Yenişehir’e sınırı vardır. Mersin Üniversitesi Kampüsü Çiftlikköy yakınlarında olduğundan ulaşım çok kolaydır. Taksiler de bu konuma sıklıkla gelip gitmektedirler. Yazın şehir merkezinden daha serin olduğu için bu civarda son yıllarda yerleşim artmıştır. Yerleşimin artmasıyla taksi ihtiyacı da artmış durumdadır.

Hızır Taksi yaz, kış demeden size hizmet vermeye devam etmektedir. Haftanın her günü, saat kaç olursa olsun sizi gitmek istediğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA