MERSİN TAKSİ VARSA SORUN YOK

Acil taksi mi lazım? İşe geç mi kaldınız? Okula mı yetişmeniz gerekiyor? Hastaneye mi gitmeniz gerekiyor? Randevu saatinize az bir zaman mı kaldı? Otobüsü – uçağı kaçırmaktan mı korkuyorsunuz? Artık bunları hiç dert etmeyin. Çünkü Mersin Taksi varsa sorun yok.

Mersin Taksi

Mersin taksi sizlere en iyi hizmeti verebilmek için var. İstediğiniz zaman kısa sürede taksimiz sizi alır ve istediğiniz yere bırakır. Son zamanlarda sıkça yaşanan yakın mesafe sorunu gibi nedenlerden dolayı sizlere sıkıntı yaşatmaz. Müşterilerinin nereye gideceklerinden çok nasıl gidecekleriyle ilgilenirler. Yani hızlı, güvenilir ve konforlu bir şekilde gidecekleri yere ulaşmaları için çalışır. Mersin taksi dürüstlükten asla ödün vermez. Müşterisini gideceği yere en doğru, en güvenli ve en kısa yoldan ulaştırır.

mersin-taksi-varsa-sorun-yok

Taksi Mersin

Taksi Mersin; Mersinin köklü duraklarından biri olduğu için herkes tarafından bilinir hale gelmiştir. Bir kez bizimle yolculuk yapan müşterilerimiz sonraki yolculuklarında da bizi tercih ediyorlar. Bu bizim için büyük bir mutluluk kaynağı. Çünkü tekrar tercih ediliyor olmak işimizi hakkı ile yaptığımızın bir göstergesidir. Sizler de bizimle yolculuk yaptığınız zaman taksimizden memnun bir şekilde ayrılırsınız. Müşterimizin memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir. Taksi Mersin’i tercih eden değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Taksi Mersin hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmaya gayret edecektir.

En Yakın Taksi Durağı 

Size en yakın taksi durağını, sitemizde bulunan iletişim kısmından öğrenebilirsiniz. Yine sitemizde bulunan telefon numaramızdan da 05334671535 bize ulaşarak en yakın taksi durağımızı öğrenebilir veya hemen bir taksi çağırabilirsiniz. Sizin nerede olduğunuz önemli değil. Bir telefonunuz ile istediğiniz yere geliriz. 7/24 hizmetinizdeyiz. Şehir dışına çıkacaksanız ve bunun için taksi hizmeti almak istiyorsanız, Mersin taksi olarak size güvenli ve konforlu hizmet vermeye daima hazırız.

Uzun mesafede indirimli tarife

Mersin taksi, şehir dışına, havaalanına veya ilçelere gitmek isteyen müşterilerimiz için %40 lara varan oranlarda indirimli olarak taksi ulaşım hizmeti vermektedir. Mersin taksi müşterisinin cebini düşünür. Mümkün olan en uygun indirimi yaparak müşterisini memnun eder.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA