MERSİN ULAŞIMINDA TAKSİ (MERSİN TAKSİ)

    Mersin ulaşımında taksi faktörünü anlayabilmemiz için kendimize şu soruyu sormalıyız.  “Mersin taksiler olmasaydı hayat nasıl olurdu?”. Bu soruyu şöyle cevaplayabiliriz; belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri ve dolmuşlar ile sağlanabilirdi. Ancak taksilerdeki konfor ve güven ortamını ne yazık ki yaşayamazdık.

    Mersin Ulaşımında Taksi Faktörü  

  Sıkış – tepiş bir sürü insanla dolu, havasız, bazı zamanlar ayakta gitmenizi gerektiren ve şehrin hemen hemen her durağında duran, 10 dakikalık yolu bu duraklamalar nedeniyle 30 – 40 dakikada giden otobüsler yerine elbette taksi daha konforludur. Üstelik bu kalabalık ortamda değerli bir eşyanızın çalınması, sözlü veya fiziksel tacize, şiddete maruz kalmanız gibi çirkin olaylarda yaşanabilmekte. Bu açıdan düşünüldüğünde; durağı, taksileri, taksicileri tanınmış bir araçla seyahat etmek en akıllıca iş olsa gerek.

Şehirde havaalanı olmadığından Mersin vatandaşları uçak yolculuğu yapacakları zaman genellikle Adana Şakirpaşa Havalimanını kullanmaktadırlar. Buraya Mersinden servis kalkmaktadır. Servis güzergahında; Adana Havalimanı, Tarsus Şehir Merkezi, Çevreyolu, Mersin Forum AVM Önü, Mersin Şehir Merkezi Stadyum Önü gibi yerler bulunmaktadır. Eğer siz bu güzergahlara yakın değilseniz servisi kullanabilmek için, güzergahta bulunan yakın bir yere gitmeniz gerekecektir. Bir şekilde servise binmeyi başardıysanız bile en az 1 saat fazladan yolculuk yapmayı göze almalısınız.

Mersin Taksi İle Konforlu Seyahat     

Normalde taksi ile 1 saat gibi bir sürede gidebileceğiniz mesafeyi, 2 saatten fazla bir sürede gitme ihtimaliniz oldukça yüksek. Hal böyle olunca Mersin ulaşımında taksi faktörünün ne kadar büyük bir öneme sahip olduğu daha net ortaya çıkmaktadır.

    Siz bütün bu sorunlarla uğraşmayın diye Hızır Taksi her daim hizmetinizde. Müşterilerinin memnuniyeti için araçlarının bakımlarını ve temizliklerini aksatmadan yaparlar. Sizi dolandırmadan kısa ve güvenli yoldan gideceğiniz yere ulaştırırlar. İstediğiniz gün ve saatte ulaşabileceğiniz güler yüzlü çalışanları sayesinde birçok insan tarafından sıklıkla tercih edilen güvenilir bir taksi durağı olmayı başarmışlardır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA