Mersin Yenişehir Taksi Hizmeti

    Mersin Yenişehir ülkemizin güzel ilçelerinden biridir. Gezilip görülecek pek çok yeri vardır. Güneyinde Akdeniz, Kuzeyinde otoban, Doğusunda Müftü Deresi, Batısında Mezitli Belediyesi bulunmaktadır. Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Yenişehir de turistik yerlerde bulunmaktadır.

Mersin Yenişehir Taksi Hizmeti

    Gezilecek yerlere kısaca değinmek gerekirse; Manavşa Kalesi, Başnalar Kalesi, Gelincik Tepesi, Turunçlu Mağarası, Marina, Forum A.V.M, Sahil Bandı, Mikdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü, Kipa, Metro, Arkeoloji Müzesi ve Değirmençay Göleti bunlardan bazılarıdır.

    Buralara gitmek için, güvenilir, uygun fiyatlı, güler yüzlü hizmeti ile Mersin Yenişehir Taksi tercih sebebiniz olacaktır. Eğer şehir dışından geliyorsanız önceden taksi durağımızı arayıp randevu almanız, sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına büyük önem taşımaktadır. Randevu aldığınız zaman belirttiğiniz saatte, belirttiğiniz yere taksimiz gelecektir. Böylece siz de herhangi bir mağduriyet yaşamadan gitmek istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

    Eğer yanınızda büyük valizleriniz varsa, bebek arabanız varsa veya tekerlekli sandalyeniz varsa durağımızı aradığınızda bunu belirtirseniz sizin için geniş araç gönderilir. Bu sayede daha konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlamış oluruz.

    Yenişehir’de geceleri de yolculuk yapmak çok kolay.Mersin  Hızır Taksi’nin güvenilir şoförleri sayesinde gece rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz. Büyükşehirlerde uygulanan gece tarifesi Mersin Yenişehir’de yoktur. Yani gündüz gittiğiniz bir mesafeye ne kadar ücret ödüyorsanız gece de aynı mesafeye aynı ücreti ödersiniz. Ayrıca Mersin  Hızır Taksi sizi dolandırmadan gideceğiniz yere ulaştırır. Yani siz şehri bilmeseniz de Mersin  Taksi’nin tecrübeli ve Allah korkusu olan şoförleri sayesinde kısa yoldan gideceğiniz yere ulaştırılırsınız. Bu da Yenişehir’de ki taksi hizmetinin başka bir güzelliğidir.

    İnsanlar artık günümüzde en çok güvene ve güler yüzlü insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Mersin Hızır Takside de bu özellikler bulunmaktadır. Bu sayede bir kez Mersin Hızır Taksi ile yolculuk yapan birinin, sonraki tercihi de mutlaka Mersin Hızır Taksi olacaktır. Ayrıca değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda Mersin hızır Taksi şehir dışına da çıkmaktadır. Örneğin Yenişehir den Adana havaalanı na gitmek istediğinizde veya Yenişehir den diğer ilçelere hatta diğer illere gitmek istediğinizde Mersin hızır Taksi sizi uygun bir fiyatla götürür.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA