Plajlara Taksi hizmeti

Akdeniz’in belki de en güzel plajları Mersin’de denilebilir. Çünkü hem sıcacık denizi hem kireçli beyaz kayaları hem de 20 kilometreyi bulabilen plajları vardır. Üstelik Türkiye’deki en ekonomik deniz tatili yerlerinden birisidir. Bu nedenle Mersin plajları her yıl çok fazla tatilciyi ağırlamaktadır. Ulaşımı ise mersin taksi ile çözüme kavuşturmaktadır.

Mersin Plajlarına Taksi Hizmeti

    Mersin’de; Anamur Sahili, Bozyazı Halk Plajı, Soğuksu ve Yenikaş Plajları, İncekum Plajı, Yanışlı Köyü Sahili, Büyükeceli Sahil, Yeşilovacık Halk Plajı, Tisan Plajı, Mavikent, Barbaros Koyu, Boğsak Koyu, Akçakıl Plajı, Kum Mahallesi Plajı, Kapızlı Sahili, Yapraklı Koy ve Susanoğlu Plajları, Kızlar Hamamı ve Akyar Koyları, Kızkalesi Plajı, Limonlu Belediyesi Sahili denize girilebilecek yerlerdendir. Bunların yanı sıra bir otel plajı olan Altınorfoz Plajı da bulunmaktadır.  Denizi mavi bayraklı olan plajın suyu temiz ve kumludur. Çocuklu ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği plajlardan biridir.

    Mersin de bu kadar çok plaj varken, tatilcilerin akın etmemesi mümkün değil. Bu kadar çok rağbet gören şehir elbette yaz ayların da daha da kalabalıklaşmaktadır. Hal buyken tatil için geldiğiniz yerde toplu taşıma araçları ile uğraşmak istemezsiniz. Araç kiralayacak olsanız bile yabancısı olduğunuz bir şehrin trafiğine çıkmak büyük bir hata olacaktır. Dinlenmek ve stresten uzaklaşmak için geldiğiniz yerden daha fazla stres olup gitmenizi istemeyiz.

MERSİN HIZIR TAKSİ ile  PLAJLARA  ULAŞMANIN KOLAY YOLU

Mersin Hızır Taksinin tecrübeli şoförleri şehrin her yerini çok iyi bilmektedirler. Siz nerde olursanız olun, tatiliniz boyunca sizi bu plajlara rahat bir şekilde ulaştırırlar. Eğer Mersin’e otobüs veya tren ile geliyorsanız Mersin  Hızır Taksiyi çağırabilirsiniz. Kısa sürede sizi bulunduğunuz yerden alır ve gitmek istediğiniz plaja veya otele bırakır. Eğer ailenizle ya da arkadaşlarınızla geldiyseniz, yanınızda valizleriniz varsa durağımızı aradığınızda bunları belirtirseniz sizin için geniş araç gönderebiliriz.

Böyle ufak detayları önemsiyoruz. Çünkü bu sayede daha konforlu bir yolculuk etmenizi sağlayabiliyoruz. Mersin  Hızır Taksi için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Mersin Plaj Taksi hizmeti daha iyi hizmet verebilmek için her zaman sizlerin desteğine ihtiyacı var. Mersin Hızır Taksi yi tercih ederek bize verdiğiniz bu destek için teşekkür ediyoruz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA