MERSİN GÖÇMEN TAKSİ

Ticari taksi ulaşım hizmeti veren “Mersin hızır Taksi ” Mersin içinde nerede  olursa olsun siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda yanınızda ve hizmetinizde dır.
Mersin Taksi  güvenli ve hızlı ulaşım hizmeti ile Yenişehir merkezli hizmetinin yanında Mersin’in diğer bütün bölgelerine ulaşım hizmeti verebilir. Tabi ki uzak bir noktada bulunan ve mersin hızır taksi den hizmet almak isteyen değerli müşterilerimiz den isteğimiz : bulundukları adresin konum bilgisi ve gerektiği kadar önceden haber vermeleri dır. Örneğin mezitli deki bir kişi gece yarısı taksi ihtiyacı oldu .Google de ticari taksi araması ile mersin hızır taksi ye ulaştı.


Yenişehir merkezli olan mersin hızır taksi nin oraya ulaşması yaklaşık 10 dakika olacaktır. Bu yüzden Mezitli deki yolcu bizi 10 dakika önce aramalı.
Mersin hızır Taksi bu şekilde diğer bütün bölgelere ulaşım hizmeti vermektedir. Bu bölgeleri şöyle sıralayabiliriz.

Mersin hızır Taksi otogar hizmeti 

Mersin’e şehir dışından gelen bir kimse henüz otogara varmadan yolda iken mersin hızır taksi iletişim numarasını arayarak rezervasyon yapabilir. Böylece müşterimiz otogara vardığında biz onu bekliyor olacağız. Müşterimizi güvenle ve hızlı bir şekilde üstelik uygun bir fiyatla gideceği adrese en doğru güzergahtan  ulaştırırız. Mersin hızır Taksi kendine güven ve dürüstlük ilkesini esas aldığı için ve de o şekilde hizmet verdiğinden daima müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. Yolu mersine otogar dan düşen herkese mersin hızır taksi yi tercih etmelerini tavsiye ederiz.

Mersin hızır Taksi istasyon hizmeti

Mersin ile  diğer iller arasında  raylı sistem ile ulaşım hizmeti mevcuttur. Dolayısıyla halkımız gerek diğer illerden mersin’e gelirken, gerekse Mersin den diğer illere giderken tren yolculuğunu tercih edebiliyor. Bence tren yolculuğu eğer zaman sorunu yoksa ayrı bir güzelliği oluyor ve özellikle tercih edilebilir. Mersin hızır Taksi olarak biz müşterinin talep etmesi halinde Mersin’in diğer bölgelerinden istasyona istenilen saatte hızlı ve güvenli bir şekilde istasyon taksi ulaşım hizmeti veriyoruz. Ayrıca yine Mersin dışından gelen yolcuların mersin hızır taksi ile iletişim kurarak talepte bulunması halinde   biz kendilerini istedikleri saatte kapıda karşılar ve gitmek istedikleri yere en doğru güzergahtan güvenli ve hızlı bir şekilde üstelik uygun bir fiyatla ulaştırırız.

You may also like...

2 Responses

  1. Fatih dedi ki:

    Güvenilir taksi hizmeti

    • admin dedi ki:

      Mersin hızır Taksi güvenli ve hızlı ulaşım hizmeti ile Yenişehir merkezli hizmetinin yanında Mersin’in diğer bütün bölgelerine ulaşım hizmeti vermektedir teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA